GÜVENLİK
“Güvenli alışveriş” ve “kişisel bilgilerin gizliliği” esas alınarak ABMMARKET.COM altyapısı, başta SSL teknolojisi olmak üzere ileri en güvenilir iletişim protokolleri kullanılarak geliştirilmiştir.
Bu nedenle, ABMMARKET.COM alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda 128 bit’lik şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilir ve bankanıza bu şekilde gönderilir. Yani kredi kartı numarası ve şifre bilgileriniz
yalnızca bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebildiğinden, yetkisiz kişilerce izlenemezken, aynı zamanda sistemlerimiz tarafından da saklanmamaktadır.

GİZLİLİK
ABMMARKET.COM, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres,telefon,e- posta vb…) sizlerden talep etmektedir. ABMMARKET.COM veritabanında toplanan bu bilgiler, kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin çalışmalarında kullanılmaktadır. ABMMARKET.COM, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. ABMMARKET.COM, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, ABMMARKET.COM müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla, ABMMARKET.COM iş ortakları ile paylaşılabilmektedir. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince, resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ABMMARKET.COM veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin ABMMARKET.COM ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. ABMMARKET.COM’da alışveriş esnasında verdiğiniz kredi kartı bilgileri, sistemimizde şifreli olarak tutulur ve bu bilgilere çalışanlarımız dahi ulaşamaz. Bir sonraki alışverişinizde sistem sizden şifrenizi ister ve şifre doğru girildiği takdirde kredi kartı bilgileriniz ekranınıza yansıtılır.